שרה'לה – תארגני יום גיבוש לעובדים בחברה

על פניו, נשמע פרויקט פשוט. מחליטים על אזור, סוגרים עם כמה אטרקציות בסביבה, מתאמים הסעה וזהו. לא? אז זהו שלא.
החלטה על יום גיבוש לעובדים היא החלטה אסטרטגית נכונה לכל חברה במשק. האדרנלין עולה, העובדים נהנים, לומדים לעבוד ביחד טוב יותר, לומדים להכיר, מוצאים שפה משותפת והכל תחת המטרייה הענפה של ערכי החברה. כשהעובדים חוזרים מיום הגיבוש, הם מלאי אנרגיות, נאמנים יותר לחברה, "משווקים" את יתרונות החברה מפה לאוזן ומבצעים את עבודתם ביתר מרץ. ריכזנו עבורכם את העקרונות החשובים ביותר לבניית יום גיבוש מוצלח. קריאה נעימה:news2 post 1
1. לוח זמנים. יום גיבוש שאינו עומד בזמנים הוא יום גיבוש אבוד. התחושה תהיה ש"רצים ממקום למקום" ואין זמן ליהנות. חשוב לקבוע שעה מדויקת עם כל אטרקציה ומפעיל ולהיות איתם בקשר במהלך היום. כמו כן, חשוב לשמור על מסגרת הזמנים ולא לאפשר עוד "חמש דקות כאן". אחרון חביב ולא פחות חשוב. אל תנסו "לדחוף" כמה שיותר. תנו לכל אטרקציה את הזמן שלה והשאירו רווח בין פעילות לפעילות לבלת"מים.

2. תכנון לפרטים הקטנים ודיוק. אל תשאירו מקום לספק. תכננו ותאמו עם כל הספקים במייל מסודר. ודאו כי הם יודעים את מספר המשתתפים המדויק, תאריך האירוע, שעת ההגעה, הצעת מחיר מסודרת ומאושרת על ידי שני הצדדים, אישורי טיולים במידה ויש צורך, אופן התשלום, קבלת חשבונית, סיכום ההפעלות והביטוחים המתאימים.news2 post 333
3. עבודה עם מפיק חיצוני. אין חכם כבעל ניסיון. המפיקים עובדים עם ספקים ידועים ומורשים עמם עבדו בעבר והוכחו כטובים, הפקת האירוע יורדת מעל ראשכם ומביאה לתוצאות טובות יותר. עבודה עם מפיק לא בהכרח יקרה יותר, שכן יש לו את האפשרות להוזיל עלויות בתהליך הארגון, כמו גם מחיר טוב מהספקים.

4. סיור מקדים. השטח שונה במקריםרבים מהתכנון התיאורטי. לכן כדאי לבצע סיור מקדים בשטח הפעילות, בדיקת מזג אויר, בעיות תנועה, השתתפות בפעילויות על מנת לבדוק את ההתאמה לחברה. התאמת הציפיות המוקדמות לנעשה בפועל.
בכתבות הבלוג הבאות נעסוק בהכנות מוקדמות אשר הופכות את האירוע מ"טוב" ל"מדהים". בינתיים תוכלו להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו ולקבל התרשמות מאירועים בשטח.

nisoi