היו ונהנו!

"מנהלים בתנופה" כנס חברת קמהדע, נטרלו את חוש הראיה ובחושך יצרו בחומר, בסביבת היצירה החדשה האצבעות הן העיניים ויכולת הביטוי מפתיעה. במקביל נהנו מסדנת שפת סימנים, סדנת תקשורת הפותחת צוהר אל עולמם של החירשים.

בתום ארוחת ערב הופתעו מ"ריקוד ארגוני" חוויתי, עוצמתי וסוחף אשר ממחיש לקבוצה עוצמה ושיתוף פעולה מה הם, על רקע הומור בריא ותנועה- לחיזוק גאוות היחידה!

ולקינוח "לא על הלחם לבדו" הצגה בה הצופים שוקעים בעלילה ושוכחים שהשחקנים על הבמה לא רואים, לא שומעים את מחיאות הכפיים של הקהל, ואפילו לא יודעים היכן על הבמה עומדים חבריהם להצגה. חוויה איכותית וכיפית בו זמנית!

הנהלת נייס\ וחטיבות מבנק הפועלים חיממו את האווירה… בסדנאות שף בשילוב טעימות וויסקי ויין, ליווי השפים המומחים ומופע סטנדאפ שנון..

ניתן גם שאתם הם הקובעים!!! היכן יתקיים האירוע? כיצד יראה? ומה יהיה בתפריט? ובאיזה קונספט..קרב סכינים? או סדנה לאנינים? צוות שפים עטורי ניסיון וחוש הומור, שפע מוצרי גלם משובחים, ירקות ופירות עסיסיים, בשרים טריים, ועוד כפרי דמיונכם… הינכם מוזמנים לחוויית גיבוש קולינרית, טעימה במיוחד.  מומלץ לאירוע הבא שלכם!!

סדנאת בישול דלעתIMG_5219

ברן טכנולוגיות יצאו ל 24+ (שעות ) הפתעה וגיבוש מסביב לשעון בצפון…טיול רגלי, טיול על אופניים, ורכיבה על סוסים! כל זאת בטבע הירוק והמרגיע שיש לגליל להציע אתנחתא ובילוי לילי בקצב באחוזה גלילית מפנקת, הנאה באווירה ייחודית. לקינוח , טיול מנגן בסמטאות צפת הקסומה. אין ספק כי הטיול הביא את העובדים לכדי מוטיבציה וחיוך גדול. מומלץ גם במתכונת חוויה דרומית .

ומה מתאים לחברה שלכם ???נשמח לשמוע